Konstal N

Znaleźć tutaj można modele tramwajów.
Paparazzi

Konstal N

Post autor: Paparazzi »

Po ciężkich bojach w końcu powstał (na podstawie rysunków J-31 oczywiście) ten model:
Konstal N z MPK Wrocław
ObrazekObrazek
Linia dachu podczas sklejania modelu powinna być lekko zaokrąglona. Niestety brak tuszu spowodował że nie moge go skleić :/ Jeśli ktoś z Was go sklei niech podrzuci fotke to zrobie poprawki jak będzie taka potrzeba :)

Bartej10

Post autor: Bartej10 »

Fajny, niedługo kupuje tusz do drukarki i to on pójdzie jako drugi do drukowania bo pierwszy Combino. :rotfl:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Bardzo ładny jest ten model. Czy mógłbym w miarę możliwości poprosić o zrobienie modelu Beroliny takiej, jaka jeździ w Towarzystwie Miłośników Wrocławia?

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

Adrian_ pisze:Czy mógłbym w miarę możliwości poprosić o zrobienie modelu Beroliny takiej, jaka jeździ w Towarzystwie Miłośników Wrocławia?
Czy chodzi Tobie o ten tramwaj (tak zwana "Baba Jaga") :?:
http://www.transport131.webpark.pl/image2174.gif

Piotrek_2274

Post autor: Piotrek_2274 »

To jest tramwaj LH, a Adrianowi chodzi chyba o Jasia i Małgosię.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Tak, chodziło mi o skład typu Jaś i Małgosia. Ten wagon, który ukazałeś na powyższym linku to wagon Linke Hoffmann LH o nr. taborowym 1209.

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

Piotrek_2274 pisze:To jest tramwaj LH, a Adrianowi chodzi chyba o Jasia i Małgosię.
No to będe musiał troszec_ke poszperać i znależć odpowiednie rysunki i zdjęcia :/

[ Dodano: 2006-08-24, 11:07 ]
Poszperałem troszke na necie i znalazłem takie zdjęcie:
Obrazek
Niestety rysunków nie znalazłem ale na podstawie or_ginalnego rysunku J-31 http://www.transport131.webpark.pl/image2178.gif zrobiłem rysunek Beroliny z Wrocławia:
Obrazek
Postaram sie w miare możliwości zrobić na tej podstawie model

//Post edytowany przez *Peter.
Ostatnio zmieniony 2006-08-24, 13:24 przez Paparazzi, łącznie zmieniany 1 raz.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Cóż, mimo wszystko Twój rysunek jest jak zwykle bardzo ładny i dopracowany. Mam nadzieję, że model twego tramwaju Twojego autorstwa będzie równie dobry :).

ODPOWIEDZ